Schréder - de referentie in verlichting
U bevindt zich op de website van de Schréder Groep. Selecteer hier uw land en taal.

Personeelsbeleid

Terug   

Het merk Schréder is verspreid over de hele wereld.

De Schréder groep GIE omvat bedrijven die op de vijf continenten de productie en distributie van verlichtingstoestellen verzekeren, dit met behulp van gekwalificeerde ingenieursbureaus, die zich specialiseren in de ontwikkeling en de toepassing van de verlichtingstoestellen met hun toebehoren.

Meer dan 2000 mensen maken deel uit van de groep. Hun profiel en veelzijdige capaciteiten resulteren in de ontwikkeling van succesvolle producten Zo verzekeren dat het merk Schréder de referentie is in verlichting.

Elk lid van de Schréder groep GIE staat voor:

· Het continu verbeteren van de werkomgeving en de opleiding en ontwikkeling te bevorderen van de mannen en vrouwen die in hun team werken, om hen zo in staat te stellen hun vaardigheden optimaal te benutten en hun eigen capaciteiten te ontwikkelen.
· Het stimuleren van alle medewerkers om tegemoet te komen aan hun verwachtingen, hen de nodige middelen aanreiken om specifieke verantwoordelijkheden te dragen en hen regelmatig evalueren aan de hand van duidelijk gestelde objectieven.
· Het beheer van de “human resources” waarbij we steeds de mensen op de eerste plaats laten komen door wederzijds respect en door rekening te houden met de locale gewoonten en gebruiken.

Een loopbaan met onbeperkte mogelijkheden in een positieve en gemotiveerde sfeer.

De leden van de Schréder groep GIE nemen geregeld nieuwe werknemers aan. Wilt u zich kandidaat stellen om bij Schréder een carrière te starten die u voldoening geeft, in uw land of elders, vragen wij u het bijhorende formulier in te vullen .




© Schréder SA 2008 Wijzig Land / Taal Disclaimer & Privacy policy Sitemap